לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

משטח פעילות לתינוק – להעניק לו את הטוב ביותר

המשטח הוא למעשה מזרון פעילות לתינוק, שעשוי מחומרים מיוחדים, המתאימים לשימוש שלשמו הוא נועד: מצד אחד, הוא לא מושך אליו לכלוך מהרצפה (כמו שטיח) ומצד שני, הוא קל לניקוי - מה ששומר על התינוק נקי כשהוא על המשטח. מעבר לכך, המזרון הוא נוח מספיק, כדי שהתינוק ירגיש בו בנוח, אך הוא גם קשיח במידה כזו, שהוא מעניק תמיכה נאותה לגופו של התינוק. לנושא הזה יש חשיבות גדולה כשמדובר בתינוק, מאחר ובעיות אורטופדיות.

מהיום שהילד או הילדה שלנו נולדים, אנחנו רוצים להעניק להם את הטוב ביותר- אנחנו רוצים שהם יאכלו ויישנו כמו שצריך, אנחנו רוצים שהם ילמדו טוב, שיצליחו ובעיקר- שיהיו מאושרים. בשביל המטרה הזאת, אנחנו מוכנים להשקיע מאמצים גדולים, מבחינה פיזית, נפשית וכספית. אלא, שלא תמיד צריך להשקיע מאמץ כה גדול, כדי להבטיח את האושר של הילדים שלנו- לעיתים, מספיקה תשומת לב לפרטים קטנים, שלנו אומנם נראים שוליים, אבל הם יכולים לתרום לתינוק שלנו יותר ממה שחשבנו. אחד מהפריטים הללו הוא משטח פעילות לתינוק.

מהו משטח פעילות לתינוק?

ככל שהתינוק מתפתח, כך הוא נמצא במצב תנועתי מתקדם יותר. בהתחלה, הוא מעביר את כל זמנו בשכיבה, אך בהמשך הוא לומד גם לזחול, לשבת ובסוף- גם ללכת. משטח פעילות לתינוק, למעשה, מהווה את המשטח המרכזי שבו נמצא התינוק במהלך שעות הערות שלו, עד שהוא לומד ללכת. זהו המשטח שבו הוא לומד לזחול ולשבת ולעיתים הוא גם משחק במשחקים שונים, שמונחים לו על המשטח. במצב כזה, במקום שנרצה להגביל אותו לשטח הלול או העריסה, או שניתן לו לזחול על רצפה מלוכלכת, רטובה או קרה (בזמן החורף), נשתמש במשטח המיועד לתינוק.

היתרונות של המשטח לתינוק

המשטח הוא למעשה מזרון פעילות לתינוק, שעשוי מחומרים מיוחדים, המתאימים לשימוש שלשמו הוא נועד: מצד אחד, הוא לא מושך אליו לכלוך מהרצפה (כמו שטיח) ומצד שני, הוא קל לניקוי- מה ששומר על התינוק נקי כשהוא על המשטח. מעבר לכך, המזרון הוא נוח מספיק, כדי שהתינוק ירגיש בו בנוח, אך הוא גם קשיח במידה כזו, שהוא מעניק תמיכה נאותה לגופו של התינוק. לנושא הזה יש חשיבות גדולה כשמדובר בתינוק, מאחר ובעיות אורטופדיות, הנוצרות אצל התינוק בחודשי חייו הראשונים, הן בעיות שיהיה קשה להיפטר מהן לאחר מכן. המזרון הוא קל לאחסון- אפשר לגלגל אותו ולשים אותו בפינה צרה בבית, או אפשר לקפל אותו ולאחסן אותו במדף של הארון. מהסיבה הזו, המשטח מתאים גם לבתים של זוגות צעירים, שלא פעם מתגוררים בדירות קטנות.

להעניק מרחב לתינוק

המשטח צריך להיות בעל מידות גדולות מספיק, שייתנו לתינוק מרחב. מרחב גדול לתינוק מאפשר לו יותר מקום לנסות להתגלגל ולזחול ומאפשר גם להניח לו משחקים רבים, שיהיו נגישים עבורו. מיותר לציין, שככל שהתינוק מוקף בגירויים רבים יותר, כך הדבר תורם להתפתחות השכלית והמוטורית של התינוק. משטח גדול מאפשר גם חויית הורה-תינוק משותפת, כשהתינוק ואחד ההורים (או שניהם) משחקים ביחד ומעבירים ביחד זמן איכות משפחתי. המזרונים מגיעים במבחר צבעים ודוגמאות, כשחלקם מרהיבים ביופיים. גם עיצובו של המזרון יכול למשוך את העין של התינוק ולעורר בו סקרנות.

משטחים לתינוקות בבייבי מילגה

חברת מילגה תומכת בהורים הצעירים החל משלב לידת התינוק, כאשר היא מציעה עבורם מבחר של מוצרים איכותיים וצבעוניים לתינוקות ולהוריהם- בניהם גם מזרונות הפעלה לתינוקות. המזרונים שלנו לא רק מעוצבים יפה, אלא גם עשויים מחומרים משובחים, שעמידים לאורך זמן. כך, המזרון יוכל לשמש לא רק את התינוק שלכם בהווה, אלא גם את אחיו הקטנים, שיגיעו בהמשך. כל המוצרים הנמכרים ברשת החנויות של מילגה (ועל ידי המשווקים המורשים) ברחבי הארץ, מגיעים עם שירות מקצועי ואדיב של עובדי הרשת, שירות אשר מסתמך על עשרים שנות נסיון בתחום פתרונות הישיבה והנוחות. אתם מוזמנים להגיע לחנויות הרשת או לשוטט באתר האינטרנט שלנו ולמצוא את כל מה שאתם צריכים לתינוק שלכם.

  • 04-6226223
  • 050-791-1919
כל המצעים
מספיק לילה אחד על המצעים שלנו בכדי להתאהב
סדין מבד נמתח
התחדשנו במגוון
צבעים חדשים
מערכת ישיבה מרקש
מערכת ישיבה סוהו
מודולאריות, צבעונית וצעירות. מערכות ישיבה להזמנה אונליין
קולקציית אקסקלוסיב החדשה
עשויה מבד אקרילי העמיד בכל מזג האוויר
מילגהטנט
בינוני
האוהל המושלם
למשפחה לים ולגינה
כרית הנקה
גם לך מגיע את כרית ההנקה הנמכרת ביותר בישראל
מנשא מבד נמתח
נוח ואידיאלי לשלבים הראשונים של התינוק