לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

כיצד ריהוט אלטרנטיבי יכול לשמש תינוקות, צעירים מבוגרים כאחד ולהיטיב עם בריאותם?

הבחירה בריהוט מסוים לבית או לחצר מושפעת מכמה גורמים: ההתאמה לגוונים ולעיצוב הפנים, המקום הפנוי שנועד על מנת להציבם וכמובן התקציב. אך החלק החשוב ביותר בבחירה של כורסה או ספה, חייב להיות הנוחות. התחושה של הישיבה או הרביצה צריכה להיות נהדרת, הרהיט צריך להיות מותאם אל הגוף ולהעניק את התחושה כי ישנה תמיכה ויציבות לאדם היושב או השוכב. ריהוט שנחשב לאלטרנטיבי ומבוסס על פופים, כריות ענק ומערכות ישיבה רכות שאינן נשענות על "שלד" העשוי עץ או ברזל, נחשב לפופולרי מאוד כיום והמגוון רחב ביותר. אם אתם תוהים כיצד ריהוט שכזה עשוי למנוע כאבים בגב, חשוב שתכירו את היתרונות הגדולים של שימוש בריהוט אלטרנטיבי.

האם פופים ומערכות ישיבה המבוססות על כריות מתאימים לכל הגילאים?

אחת מהסיבות העיקריות להיווצרותם של כאבי גב תחתון היא חלוקה לא נכונה של המשקל בגוף בזמן ישיבה או שכיבה. רוב האנשים בטוחים שכאבים בגב נוצרים אך ורק מהרמה לא נכונה של משא כבד או מאמץ ניכר על השרירים, אך שוכחים כי גם בעת השכיבה הגוף מתאמץ על מנת לווסת את זרימת הדם ולאזן את משקלו של האדם. כאשר אין תמיכה מתאימה לגב, הוא בהחלט עלול לכאוב ולגרום לנזקים לשרירים ואף לעמוד השדרה, שייתכן ויצריכו טיפולים שונים לשם ההחלמה.

כיצד ניתן לעשות שימוש בפוף לסיוע להתפתחותו של תינוק?

פריטים כמו פופים וכריות רכות, אשר מקבלים את צורת גופו של היושב עליהם, למעשה מתאימים ביותר לשימוש עבור תינוקות רכים – לא עבור שנת הלילה הארוכה, בה מומלץ כי התינוק יישן על מזרון קשיח דווקא, כי אם לרביצה בזמן הערות ולשינה קצרה בהשגחת מבוגר. העובדה כי ה”קרקע” עליה מונח התינוק עוטפת אותו ונצמדת אליו מכל צדדיו, מסייעת לו לחוש ביטחון ממש כפי שהרגיש בזמן השהייה ברחם אמו. פוף יכול לתמוך בשריר הגב של הרך הנולד ובעצמותיו הרכות, תוך שהוא מייצר רוגע ומנעים את זמנו ב”חיבוק”. ניתן להשתמש בכריות גדולות ורכות ובפופים על סוגיהם השונים גם במהלך הפעלות המיועדות להורה ולתינוק וכן בסדנאות התפתחות שונות, תוך מתן הדרכה מדויקת ומעשירה להורה באשר לשימוש הנבון בפריטים אלו.

שימוש במערכות ישיבה יציבות ותומכות למניעת כאבים בגב התחתון אצל מבוגרים

נכונה ההנחה כי למבוגרים ובמיוחד אלו הסובלים מכאבים בגב, קשה יותר להתרומם לעמידה ממצב של ישיבה על רהיט נמוך יחסית. עם זאת, חשוב להבין כי גם בעת הישיבה על כיסא גבוה, במידה ואיננו מעניק תמיכה נכונה, הכאבים הפיזיים ימשיכו ואולי גם יחמירו. שילוב בין מערכת ישיבה נוחה לבין כריות תמיכה שונות שניתן להציב עליהן ולייצר מנח נכון ומותאם של הגוף, עשוי בהחלט לשפר את היציבה של אנשים מבוגרים, להקל על כאבים פיזיים שהם סובלים מהם ולשמש בעבורם מקום נעים ובריא לנוח עליו במהלך היום.

מעוניין להפיק איתנו פרויקט?

אנחנו במילגה יודעים להפיק עבורך את פרויקט חלומותיך המותאם לצרכים שלך, צור עמנו קשר לגבי פרויקט זה:

מחלקה עסקית:
rinat@milega.co.il

  • 073-7073559
  • 050-791-1919
כל המצעים
מספיק לילה אחד על המצעים שלנו בכדי להתאהב
סדין מבד נמתח
התחדשנו במגוון
צבעים חדשים
מערכת ישיבה בוהו
מזמינים אתכם להרכיב מערכת בהתאמה אישית!
מערכת ישיבה סוהו
מודולאריות, צבעונית וצעירות. מערכות ישיבה להזמנה אונליין
קולקציית אקסקלוסיב החדשה
עשויה מבד אקרילי העמיד בכל מזג האוויר
מילגהטנט
בינוני
האוהל המושלם
למשפחה לים ולגינה
יוגיפוף פירמידה
התחדשנו במגוון
צבעים מהממים!
כיסויים ומילוי
החלפת כיסוי במחיר אטרקטיבי במיוחד