לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

שילוב פופים אצלכם בסלון

מכירים את זה כאשר מגיעים מלא אורחים אליכם לסלון ופתאום כל הספות תפוסות וגם הכיסאות מהמטבח ולא נשאר מקום ישיבה לחלק מהאנשים, קצת לא נעים, נכון? אז יש לנו הצעה שיכולה להישמע קצת מוזרה אבל תקשיבו עד הסוף, פופים, כן השק המוזר הזה שמלא כל כולו בקלקר ולא ממש ברור איך יושבים עליו ועוד פחות ברור איך לכל הרוחות קמים ממנו, אבל לשבת עליו זו פסגת השלמות, הרגשה כאילו ענן עוטף אותך בחמימות מחבקת.
מאין הגיע?

אז שק השלמות הזה כבר נמצא אתנו לא מעט שנים, למעשה משנת 1968 והומצא על ידי שני מעצבי פנים איטלקים. אז נכון שבשנים האחרונות בעיקר מעטר חושות ודירות של סטלנים אך לא רק. כיום הפוף עושה קאמבק וכמו שנראה שנעלם, פוף, הוא חזר, כי אנשים כבר מזמן הבינו כן יפה לא יפה מה שחשוב זו הנוחות, כמו בכף-כף המאוד מסוים הזה שכולכם יודעים באיזה אחד מדובר שכמה שהוא לא מחמיא הוא נוח. נכון שתמיד יהיו את אלה שיעדיפו את מראה הסלון היוקרתי עם כורסאות מעוצבות מעור, אבל לפוף יש סגנון מתמסר שנותן לך להתיישב עליו מבלי שתרגיש לא נוח. לאורך השנים הפוף החליף לא מעט עיצובים, צורות ומרקמים, יש מבד יש מעור, יש כאלה סרוגים מצמר, יש כאלה מלאים בקלקר יש בשעועית או כוסמת, ממש היצע גדול אך המראה הפופי נשמר. הפופים כאמור משמשים יותר לפינות ישיבה חיצוניות ומרפסות אך גם בסלון הם יכולים להיות מאד נוחים בעיקר בסלונים הקטנים של דירות שכורות. ישנם אפילו סוגי פופים היכולים לשמש במקום שולחן סלון ואז זה בכלל חוסך מקום, בעיקר כאשר הם הופכים לעוד מושב בשעת הצורך. ישנם פופים גדולים המשתרעים על הרצפה וניתן לתפוס עליהם יופי של תנומות צהריים בימי הקיץ החמים. אבל כמובן לפני שאתם רצים להחליף את כל הסלון שלכם לפופים זכרו שעדיין אתם עתידים לארח גם אנשים מבוגרים או בעלי נכות שפחות נוח להם לשבת על פופים ולכן כדאי להשאיר ספה גבוהה לסטנד-ביי, למקרה שההורים יבואו לבקר.

נוח לא רק בתיבה

במקרה שאתם אנשים שפחות מתחברים לפופים, לא ברור למה? אבל בכל זאת, תוכלו לשלב ספות שהן יותר כריות ענקיות במגוון צבעים מאשר ספה אבל הן נותנות מראה של ספה וכך אפשר ללכת עם ולהרגיש בלי מה שנקרא, גם נוחות של פוף, פחות או יותר וגם מראה מכובד וטרנדי של ספות. אז למקרה שאתם צריכים לילה או שניים לפני שאתם מחליטים על להפוך את הסלון זה גם בסדר העיקר שתעשו זאת בנוח, כי נוח זה לא רק בתיבה, נוח גם יכול להיות בבית שלכם אם רק תעזו ותלכו עם הרעיונות והנוחות שלכם.

  • 04-6226223
  • 050-791-1919
כל המצעים
מספיק לילה אחד על המצעים שלנו בכדי להתאהב
סדין מבד נמתח
התחדשנו במגוון
צבעים חדשים
מערכת ישיבה מרקש
מערכת ישיבה סוהו
מודולאריות, צבעונית וצעירות. מערכות ישיבה להזמנה אונליין
קולקציית אקסקלוסיב החדשה
עשויה מבד אקרילי העמיד בכל מזג האוויר
מילגהטנט
בינוני
האוהל המושלם
למשפחה לים ולגינה
כרית הנקה
גם לך מגיע את כרית ההנקה הנמכרת ביותר בישראל
מנשא מבד נמתח
נוח ואידיאלי לשלבים הראשונים של התינוק