יריד קיץ לוהט ב 30% מסתיים בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
...הסתיים
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.

אודות

ההיסטוריה של מילגה

אני רוצה להזמין אתכם למסע היכרות עם מילגה, רשת הפופים והלבשת הבית המובילה בישראל.

מילגה הוקמה לפני כ 30 שנה ע”י מיכל ויוגב – יוגי אבישר
מה שהתחיל כעסק קטן ומשפחתי גדל למפעל ייצרני – הממוקם באור עקיבא. לחברה סניפים בפריסה ארצית ואתר סחר מקצועי.
הערכים שלנו הינם חדשנות לצד משפחתיות ובמשפחה שלנו יש מקום לכולם – מילגה תומכת בהעסקת עובדים עם מוגבלויות ובמפעל שלנו מתקבלים באהבה עובדים מכל מגזר ודת.
במילגה ניתן למצוא פופים נמתחים. פופים מבדי ריפוד ועוד מגוון רחב של פתרונות ישיבה בשלל צורות צבעים ומרקמי בדים.
כריות הנקה, מזרני פעילות ומוצרים נוספים לנוחות התינוק.
מצעים מבדים נמתחים למיטות רגילות ומתכוונות ,ללא צורך בגיהוץ, מוצרי הצללה, פופים לחצר ועוד מגוון מוצרים משלימים. במרכז פיתוח המוצרים שלנו עומדים תמיד הנוחות והחדשנות.

אנו רואים זאת כמטרה רבת חשיבות להמשיך ולהוביל את האופנה בישראל, גם בעשור הקרוב, ללוות מקרוב את לקוחותינו בכל תחומי המראה וסגנון החיים, על ידי עיצוב ושיווק מוצרי אופנה ולייף סטייל מן השורה הראשונה, ובמחירים הוגנים ונגישים.

המפעל שלנו...

המפעל שלנו הוא ממלכת חומרים והשראה. מפעל מילגה החדש וחנות המפעל ממוקמים ברחוב התדהר 3 באור עקיבא וסביבת העבודה בו היא מהצבעוניות והנעימות שיש בישראל, ואם כבר מזכירים את ישראל, אז המפעל דוגל בייצור כחול לבן וזהו מקור גאוותינו!

חנות הדגל שלנו ממוקמת ברחוב הלח”י 11 בבני ברק בה נמכרים כל המוצרים שלנו.

המחלקה העסקית שלנו נותנת פתרונות לארגונים, עסקים, מוסדות ורכישה בכמויות גדולות: b2b@milega.co.il

אנחנו מזמינים אתכם בחום להגיע אלינו למפעל לאיסוף עצמי של מוצרים שהוזמנו מראש באתר האינטרנט שלנו בבחירה של איסוף עצמי , ולביקור חווייתי באולמות הייצור.

המילגות.