אודות

ההיסטוריה של מילגה

אני רוצה להזמין אתכם למסע היכרות עם מילגה, רשת הפופים והלבשת הבית המובילה בישראל. מילגה הינה חברה ישראלית שפועלת כבר מעל 20 שנה. 

מה שהתחיל כעסק קטן ומשפחתי, צמח לרשת חנויות מצליחה בעלת כ-6 סניפים בארץ ומספר שיתופי פעולה בחו”ל. היום, מגוון המוצרים כוללים לא רק פופים לבית, אלא גם מוצרים לאם ולתינוק, מוצרי הצללה, פופים לחצר ועוד מגוון מוצרים משלימים. במרכז פיתוח המוצרים שלנו עומדים תמיד הנוחות והחדשנות.

אנו רואים זאת כמטרה רבת חשיבות להמשיך ולהוביל את האופנה בישראל, גם בעשור הקרוב, ללוות מקרוב את לקוחותינו בכל תחומי המראה וסגנון החיים, על ידי עיצוב ושיווק מוצרי אופנה ולייף סטייל מן השורה הראשונה, ובמחירים הוגנים ונגישים.

המפעל שלנו...

המפעל שלנו הוא ממלכת חומרים והשראה. הוא ממוקם בגן שמואל וסביבת העבודה בו היא מהצבעוניות והנעימות שיש בישראל, ואם כבר מזכירים את ישראל, אז המפעל דוגל בייצור כחול לבן וזהו מקור גאוותינו! 

בקומה הראשונה תוכלו ליהנות מחנות המפעל בה נמכרים כל המוצרים החדשים ובקומה השנייה תוכלו ליהנות ממוצרי סוגי ב’ ועודפים. בקומה השנייה ממוקמים גם אולמות הייצור, מילוי הפופים ואריזתם, מחלקת עיצוב, מתפרה, מחסנים, בקרת איכות ומשרדי החברה. 

אנחנו מזמינים אתכם בחום להגיע אלינו למפעל לחוויה צבעונית במיוחד, לחידוש וריענון הפופים שלכם, ולביקור חווייתי באולמות הייצור. 

המילגות.