יריד קיץ לוהט ב 30% מסתיים בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
...הסתיים
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.

תקנון מבצע - מוצרים באתר בהנחה

מילגה תעשיות מודיעה בזאת על עריכת מבצע התאום לתקנון המבצע המפורט להלן:

1. בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בדבר המבצע, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין.

2. מונחים, מושגים או ביטויים בתקנון זה שלא הוגדרו, יפורשו על פי הנהוג והמקובל בענף.

3. “עורכת המבצע”: מילגה תעשיות, ש.ר 540326808.

4. “אתר עורכת המבצע”: https://www.milega.co.il/

5. “המבצע”: 10% הנחה ברכישת מוצר אחד באתר עורכת המבצע, 15% הנחה ברכישת שני מוצרים באתר עורכת המבצע ו- 20% הנחה ברכישת שלושה מוצרים או יותר באתר עורכת המבצע. המבצע לא כולל חבילות והינו בתוקף לתאריכים 9.5.2024-12.6.2024 בלבד או עד גמר המלאי. מינימום במלאי: 10 יחידות מכל דגם.

6. עורכת המבצע שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או לשנות את המבצע בכל עת, באופן מלא או חלקי, בהתאם לשיקול דעתה וללא מתן הודעה מראש, וזאת מבלי לפגוע או לגרוע מזכויות או התחייבויות שנוצרו קודם לשינוי.

7. המבצע הינו עד גמר המלאי או עד סיום תקופת המבצע, לפי המוקדם מביניהם.

8. השתתפות במבצע כמוה כהסכמה לכל תנאי המבצע המפורטים בתקנון זה.

9. שירותי מנוף והובלות ידניות: במקרה של צורך בהובלת המוצר באופן ידני מעל לקומה 3 תהיה תוספת של 50 ש”ח לפריט ולכל קומה. תשלום התוספת ישירות למוביל.

במקרה של צורך בשירותי מנוף, הזמנת המנוף והחיוב על השירות, יחולו על הלקוח ובאחריותו.

10. אזורי אספקה: מקריית שמונה ועד אזור באר שבע.

ליישובי הערבה / בקעת הירדן / ים המלח / רמת הגולן ולישובים דרומית לבאר שבע – יסופקו מוצרי הקולקציה למעט: יוגיפוף גדול, קומפי גדול, כורסת משי, כורסאות גימינג, יוגישק, דגמי שזלונג למיניהם, כורסאות דושיפוף וכורסאות איזי.

11. ט.ל.ח.