יריד קיץ לוהט ב 30% מסתיים בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
...הסתיים
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.

גינה וחוץ - ישן

מי אמר שפוף זה רק לבית? אנו מציגים לכם את סדרת הדושי: הפתרון למי שאוהב לשבת במרפסת בנוחות מקסימאלית. סדרת הפופים לחצר עמידה בכל מזג אוויר וניתנת לשטיפה בקלות עם צינור מים. לשכב על שזלונג, לשבת בסטייל על כורסא או להיזרק על  דושיפוף גדול. בנוסף, מילגה מציגה פתרונות הצללה ייחודיים המאפשרים יצירת הצללה בכל סיטואציה. ערכת היוגיטנט הינה פתרון מושלם למי שמחפש צל מחוץ לבית.

הצללה לים

אצלנו בחברת מילגה תוכלו למצוא את הערכה המושלמת להצללה לים. יריעת בד נמתח, חבלים, מוטות אלומיניום ויתדות.

הבילוי המזוהה ביותר עם עונת הקיץ הוא, איך לא, ההליכה לים. בקיץ, אפשר להנות מהשמש החמה, מהמים הנעימים ומהחול הרך. אפשר להשתזף או לרחוץ במים, לבד, בזוג או עם החברים. כדי שהבילוי בים יהיה מוצלח ומהנה, צריך לתכנן אותו ולדאוג לכמה אביזרים בסיסיים- זאת, לאור העובדה, שחשיפה ממושכת לשמש חזקה היא לא בריאה בכלל. בתחום הזה, אפשר למצוא שני פתרונות עיקריים. הפתרון הראשון הוא שימוש במשחות הגנה, כשחלקן עמידות למים יותר וחלקן פחות. הסוג השני של הפתרונות מכוון לשהייה עצמה על החוף וכולל מוצרי הצללה לים. ההצללה מאפשרת לנו להנות למשך שעות מהיתרונות של הבילוי בים, מבלי לסכן את הבריאות שלנו.

אילו פתרונות הצללה ישנם?

כשמדובר על הצללה לים, אפשר למצוא כמה סוגים של מוצרים. הסוג הראשון הוא השמשיה המוכרת. השמשיה היא נפוצה מאוד, אך לעיתים קרובות היא מספקת שטח הצללה קטן מדי, שבדרך כלל לא יכול להיות שימושי עבור יותר מאדם אחד או שניים. פתרון מתקדם יותר הוא בדי הצללה רחבים או שתוכלו למצוא אותו במוצרי ציליה לים שלנו. הבדים הללו מורכבים מיריעות בד ויתדות או שקים כבדים, שמקבעים את היריעה במקומה. יתרונה של היריעה על פני השמשיה הוא ביכולתה לתת צל על פני שטח רחב יותר. הבדים מגיעים בגדלים שונים וחלקם עשויים מבד לייקרה, שהוא בד נמתח.

השמש בישראל בימי הקיץ קופחת וחשוב לצאת לים עם מוצרי הצללה לים, כגון צילייה לים שלנו, אשר יגנו עלינו מפני כוויות בעור ומחלות שעלולות להיגרם בעור מהשמש. ניתן למצוא בשוק צילייה לים ורשתות הצללה שמיוצרות על פי גודל מסוים ודרישת הלקוח. פתרון זה, אינו יקר. ניתן להתקין לבד את מוצרי הצללה לים, מבלי שתזדקקו לעזרה או כלים מיוחדים. יש למצוא את מוצרי ההצללה האיכותיים ביותר, כמו מוצרי ההצללה לבריכה ולים של רשת מילגה, המייצרת את מוצרי ההצללה הטובים ביותר שעומדים בפני קרינת UV. כאשר הבד הינו עמיד, הוא אינו מתפורר, היות ושמש יוקדת עלולה לפורר את בד ההצללה לאחר זמן קצר יחסית, אם הוא אנו עומד בתקן.

מוצרי הצללה לים של מילגה

בחברת מילגה, מיצרים פתרונות הצללה לים, כגון אוהל לייקרה, צילייה לים כאשר ניתן לשבת בהם עם הילדים, שמשיות, במילגה חשבו על הצללה שתהיה יעילה וחיונית לים, במיוחד אם מדובר על משפחה, חברים שמעוניינים להיות חלק מהשעות בצל. הבדים של מילגה הם איכותיים ונמתחים, כך שיוכלו להצל על שטחים רחבים יותר. הבדים עמידים במיוחד בפני השמש, אך כאשר אתם רוכשים את מוצרי ההצללה, אם לבריכה, לים או לפיקניק מלהיב עם הילדים, בקו את הוראות התחזוקה, על מנת שמוצרי ההצללה, יחזיקו מעמד לזמן רב ותוכלו ליהנות מכמה עונות קיץ שיקלו עליכם את החום וישמרו על בריאותכם.

להתאים את ההצללה למשתמשים

כשאנחנו רוכשים ציליה לים, צריך לוודא שהיא מתאימה לצרכים שלנו. קודם כל, צריך לשים לב לגודל הצילייה- בשוק ישנן ציליות בגדלים שונים, לעיתים ציליות גדולות מאוד. אם אתם נוהגים ללכת לים באופן קבוע, חשבו כמה אנשים נוהגים להצטרף אליכם ולפי זה, בצעו את הסינון. שימו לב, שיש לבצע את חישוב השטח המוצלל, בתוספת ציוד שנהוג לקחת לים, כמו כסאות, שולחנות וצידניות. אנשי המקצוע בחנויות השונות שמוכרות ציליות, יוכלו להעריך בפניכם את כמות האנשים הנכנסת תחת כל סוג של צילייה. מעבר לכך, שימו לב למנגנון ההרכבה והפירוק של הצילייה וראו אם המנגנון הזה עשוי להיות נוח עבורכם: התעסקות ממושכת בהרכבת הצילייה בעת ההגעה לים, יכולה להיות מתסכלת מאוד.

צילייה לים - איך אנחנו שומרים אליה

פתרון ההצללה שאנו עושים בו שימוש, לא אמור רק להגן עלינו מפני השמש: גם אנחנו צריכים לשמור על הצילייה. תחזוקה נכונה של הצילייה תורמת לאיכות הבד המגן. לכן, לא מומלץ לעשות שימוש בצילייה כשאנחנו לא נמצאים בתוכה- ככל שהצילייה נמצאת בים יותר זמן, כך היא חשופה יותר לבלאי מצד מים, לחות ואור שמש (שבים, כאמור, הוא חזק ביותר). העניין הזה תקף גם לגבי ציליות, העשויות מחומרים איכותיים במיוחד. שימו לב גם לשמור על שלמותו של הבד, כך שלא ייקרע בעת האחסון מחפץ אחר- בד קרוע, גם אם הוא קל לתפירה, פוגע בצורתו החיצונית של אוהל ההצללה ופוגם ביכולתו לספק צל באופן מיטבי. שורה תחתונה היא שבכל ביקור עתידי בחוף הים אתם חייבים לקחת אתכם  ציליה לים של מילגה.

פתרונות ההצללה של מילגה

במהלך עשרים שנות קיומה, מילגה הפכה לשם נרדף לפתרונות אירוח וישיבה נוחים, זולים ואיכותיים, לבית, לגינה ולים. אם אתם רוצים לארח את בני המשפחה והחברים בצורה מיטבית, גשו לרשת החנויות של מילגה ומצאו את מה שמתאים לכם, מבין המבחר הגדול של פינות הישיבה, פופים מעוצבים, האוהלים והציליות שנמצא תחת שיווקה של מילגה. פתרונות ההצללה של מילגה הינם פשוטים להרכבה ולאחסון, כאשר החומר האיכותי ממנו עשוי הבד מאפשר לכם לשהות בים שעות רבות בנוחות ובהנאה. המוצרים שלנו גם מוצעים במחירים משתלמים, מה שתורם להפיכת הבילוי ים לנגיש לכל אחד.

| יעניין אתכם: כורסת פוף מושלמת |

שקופית קודמת
שקופית הבאה