לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

כורסאות לגינה

את הגינה אפשר לעצב ולסדר בכל מיני צורות. אפשר לתת לה מראה של פנים הבית, עם רהיטים המופיעים גם בסלון שלכם, אבל זה קצת חבל, היות וסלון כבר יש לכם וכדאי להשתמש באזור הגינה להוסיף טאץ' אחר, נינוח יותר, שמאפשר לנצל את היתרונות של הגינה. רצוי להניח בה כורסאות לגינה.

כיצד מעוצבת הגינה שלכם? האם היא מקום נוח ונעים או שמא ריק, שגוררים אליו את הכיסא מהמטבח בכל פעם שרוצים ליהנות קצת מהחוץ? ישיבה על כורסאות לגינה נוחות, יכולות להפוך את הגינה שלכם מסתם האזור בחוץ שצמוד לבית למעין חדר נוסף, שאומנם אין לו קירות והוא פתוח וחשוף, אך לגמרי חדר, המאפשר לכם לנוח, לארח ובו בזמן ליהנות מהיתרונות של החוץ. אם יש לכם כבר רהיטים בגינה, יכול להיות ששווה לחדשה או לצרף רהיט חדש, כדי להשיג הנאה מושלמת ממנה. חישבו האם הרהיטים הקיימים משרתים אתכם והאם לא כדאי להתחדש במשהו שעדיין אין, ושמוסיף לכם אפשרויות נוספות לנוח.

פוף כורסא - שלל עיצובים ורעיונות

את הגינה אפשר לעצב ולסדר בכל מיני צורות. אפשר לתת לה מראה של פנים הבית, עם רהיטים המופיעים גם בסלון שלכם, אבל זה קצת חבל, היות וסלון כבר יש לכם וכדאי להשתמש באזור הגינה להוסיף טאץ’ אחר, נינוח יותר, שמאפשר לנצל את היתרונות של הגינה. רצוי להניח בה כורסאות לגינה, כאלה שעוצבו במיוחד עבור החוץ. רהיטים מסוג זה נוחים לרביצה מצד אחד ומצד שני – צריכים להיות קלים לניקוי כי בכל זאת מדובר באזור לא מקורה, או מקורה פחות מאשר פנים הבית והרהיטים חשופים לפגעי מזג האוויר. אם יש ילדים בסביבה גם הם עשויים לתרום ללכלוך בעזרת גלידה שתמרח או במבה שתתפורר עליה ולכן חשוב שתוכלו לנקות אותם בקלות ובמהירות.

בין שלל הרהיטים שתוכלו להציב בגן הקסום הפרטי שלכם הוא פוף כורסא, העונה על קריטריונים של ניקוי קל ונוחות מרבית. פוף זה מורכב משכבה פנימית של בד ניילון המכיל את כדוריות הקלקר שמעניקות את הכיף והרכות של הפוף ואילו הכיסוי החיצוני עשוי בד חזק מאוד שכן הוא צריך להתמודד טוב עם פגעי מזג האוויר ומספר האנשים הרב שיישב עליו. קחו בחשבון שלמרות שמדובר במוצר איכותי וכזה המיועד להיות בחוץ, כורסאות לגינה עדיין צריכות השגחה מסוימת: אם תשאירו אותן בחוץ לחשיפה ממושכת לשמש, הצבעים המדהימים שלהן ידהו – וחבל, כי עיצוב ומראה נעים הם גם חלק מהעניין.

פוף חדש ללא מאמץ

פוף כורסא , בגלל היותו מורכב מרכיבים המרכיבים פוף, נוטה להשתנות עם הזמן: כדוריות הקלקר נדחסות ולכן יש צורך לרענן אותו. תוכלו לעשות זאת בתחנת ריענון פופים ללא תשלום, מלבד על הקלקר או לרכוש בעצמכם את הכדוריות ולבצע זאת בעצמכם. כך, כל כמה זמן תזכו בפוף חדש, כאילו קניתם כורסאות לגינה חדשות לגמרי.
לעיתים כורסא מסוג זה ניתן גם להכניס למים וכדאי לוודא שהכורסא שאתם רוכשים אכן כזו שלא נהרסת במגע עם מים וכל מה שצריך לעשות לאחר מכן זה להציב אותה לייבוש, בלי יותר מדי התעסקות. את כורסאות הפוף תמצאו בגודל רחב למדיי, כזה המתאים לשני אנשים שיוכלו לרבוץ עליהן. זו רומנטיקה במיטבה עבור זוג נשוי או אינטימיות מחברת אם אתם רוצים לרבוץ עליה עם הילד או הילדה ולשחק עימם.

כמובן שנוסף על כורסת פוף כדאי להציב בגינה עוד שלל רהיטים, אותם תוכלו למצוא ברשת מילגה. ניתן להוסיף לכורסא הדום, או לרכוש פופים רגילים ולפזר אותם ברחבי החצר, כך שכל אחד יוכל לשבת ולמצוא את הרוגע שלו תוך קריאת ספר או נמנום. תוכלו לתלות ערסלים שגם הם יוסיפו לרוגע ולשאנטי” שמשדרת הגינה שלכם. החשוב ביותר הוא ששלל הרהיטים בגינה יתאימו לטעמכם האישי ויאפשרו לכם פרקטיות מרבית במהלך התחזוקה שלהם.

  • 04-6226223
  • 050-791-1919
כל המצעים
מספיק לילה אחד על המצעים שלנו בכדי להתאהב
סדין מבד נמתח
התחדשנו במגוון
צבעים חדשים
מערכת ישיבה מרקש
מערכת ישיבה סוהו
מודולאריות, צבעונית וצעירות. מערכות ישיבה להזמנה אונליין
קולקציית אקסקלוסיב החדשה
עשויה מבד אקרילי העמיד בכל מזג האוויר
מילגהטנט
בינוני
האוהל המושלם
למשפחה לים ולגינה
כרית הנקה
גם לך מגיע את כרית ההנקה הנמכרת ביותר בישראל
מנשא מבד נמתח
נוח ואידיאלי לשלבים הראשונים של התינוק