יריד קיץ לוהט ב 30% מסתיים בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
...הסתיים
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.

כרית הנקה לתמיכה באם ובתינוק

יוני 27, 2019
/
מאת:
מערכת מילגה
חיפוש אחר כרית הנקה שתהיה נוחה לאם ולתינוק, הינו משאת נפשם של הרבה אימהות צעירות, המעוניינות להניק בנוחות וכמה שיותר. הנוחות והרוגע, חשובים מאוד בזמן ההנקה. חשוב, כי כרית ההנקה שתרכשו, תשרת אתכם, לא תתקמט או תהיה "סמרטוטית" גם לאחר שימוש רב בה. על מנת למצוא את כרית ההנקה הטובה ביותר ואם זו לידתך הראשונה, כדאי כי תתייעצי עם חברותיך שכבר ילדו ויש להן ניסיון רב עם כריות והנקה בכלל. הזרועות, הצוואר והגב, מרגישים את העומס, בזמן ההנקה. הגובה יהיה לאם נוח, מבלי להתכופף, הידיים ,הכתפיים, הצוואר, כולם יהיו בתנוחה הנכונה ולא לחינם, שמה השני של הכרית הינו כרית תמיכה, היות והיא מעניקה תמיכה נכונה לגוף.

כל אם, חייבת לעצמה, עם היוולדו של הרך הנולד, את כרית ההנקה, כך שתוכל למזער את הכאבים, במיוחד, כאשר הגוף לאחר הלידה, חייב לנוח ומספיק כואב. ההורמונים של אישה לאחר הלידה, מבצעים לא מעט שינויים שונים בגוף כמו רגישות במפרקים ולכן, אין כמו כרית הנקה להקלה ולנוחות בזמן ההנקה. ניתן לבצע את ההשוואה, בין כרית רגילה לבין כרית ההנקה, מיד תוכלנה לחוות את ההבדל העצום בין שתיהן. הרעיון הכללי והנוחות בהנקה הינו, להביא את התינוק אל השד ולא את השד אל התינוק. ישנן הרבה כריות הנקה מסוגים שונים וכמובן גם במחירים שונים אבל אימהות, תעדפנה כרית פשוטה ופונקציונלית שתעשה את העבודה. מי שאינה מבינה או אינה יודעת איזו כרית יש לרכוש עבור ההנקה, יש פורומים שונים שבהם ישנם צ’טים שבהם נשים שואלות את ההמלצות האחת של השנייה, לגבי כריות הנקה מומלצות במיוחד ומה היתרונות בהן.

גם לנוח וגם להניק

יש יותר טוב מזה? ניתן למצוא כרית הנקה, אשר תהיה נוחה בכמה תנוחות, אם בשכיבה או אם בישיבה, כך שתוכלו בכל פעם מחדש, למצוא את התנוחה הכי נוחה לך בהנקה. יועצות הנקה ואורתופדים רבם, ממליצים בחום על כריות ההנקה וזה לא סתם, היות ונשים רבות מספרות על ההבדל בין הנקה ללא כרית לבין הנקה עם כרית המיועדת לכך במיוחד. זו עובדה ידועה שלא נעים להישאר מנוטרלות על הספה, כאשר הידיים נושאות את משקל התינוק הרבה זמן והגב כפוף. ניתן להשתמש בכרית ההנקה כרית תמיכה, גם כאשר אנו מאכילות את התינוק בבקבוק. תחושת רכות מפנקת שתהיה לכן וגם לרך הנולד היא נעימה ונוחה. זו הסיבה שרבות מהאימהות שזה עתה ילדו, כבר דואגות מראש לפני הלידה לרכוש את כרית ההנקה. כאשר ישנה הרגשה של נוחות ורוגע, קל ונעים להניק והחוויה של ההנקה רק מתעצמת, מה שמאוד בריא לך ולתינוקך.

אימא וכרית הנקה - יש רק אחת

ניתן בהחלט למצוא כריות הנקה בטווחי מחירים סבירים לחלוטין, חשוב כי תהיה לך כרית שתוכל לשרת אותך ותרגישי בה נוח. יש לבחור כרית שלא תהיה גדולה מדי ותתפוס את מקומו של בעלך במיטה, בזמן שאת מניקה בלילה…יש לבחור כריות הנקה שניתן להסיר מהן את הבד ולכבס אותן, שכן, ההיגיינה חשובה מאוד במיוחד בתינוקות רכים וגם עבורך כמובן. אם הצבעים חשובים לך, ניתן למצוא כרית הנקה במגוון רב של צבעים. יש לקחת בחשבון, כי הנקה, במיוחד בשבועות הראשונים לחייו של התינוק, יכולה לקחת יותר משעה וזו הסיבה שהנוחות חייבת להיות במעלה הראשונה. ניתן לשבת בכל מקום שתרצי ולכוון את הכרית לתנוחה הנוחה לך ולרך הנולד. לרוב המידה הקלאסית של כרית הנקה, היא 110 ס”מ על 80 ס”מ רוחב.

הכרית מתאימה את עצמה לתנוחה של האם המיניקה. ניתן ליהנות, ממגוון רב של תנוחות הנקה. ההגבהה בחלקה האחורי של הכרית מאפשרת תמיכה טובה לגב העליון ממש כמו כיסא. החלק הקדמי של כרית ההנקה, היא מעט קשיחה יותר ויש בה שתי גבעות לתמיכה בראשו של התינוק כך שניתן אפילו לא להחזיק בו והידיים שלך תהיינה חופשיות לבצע עוד פעולות או לתת להן לנוח. בגלל שכרית ההנקה, היא מעט נמוכה, אבל אם אינך תומכת באמצעות כף ידך בראשו של התינוק, יש להטות את הגוף קדימה או את הכרית יש להטות מעט אחורה ואז. תוכלו ליהנות מהנקה מוצלחת. ניתן למצוא בכריות ההנקה, כיסים של אביזרים שונים שיהיה נוח להשתמש בהם כמו למשל: בקבוק מים, מוצץ ואפילו שלט טלוויזיה שיהיה קל להשגה. יש לציין כי כרית התמיכה או ההנקה, היא אמנם רכה, אך עבה מאוד. היות ומילוי הכרית אינו שוקע, התינוק יהיה מונח עליה גבוה יותר.

ניתן להניק תאומים על כרית ההנקה

בגלל הגודל והמבנה של כרית ההנקה, ניתן להניק עליה גם תאומים. בהתחלה, יהיה קצת קשה להתרגל לכרית ולמצוא בה את התנוחה המתאימה לך ולתינוק, אך בסופו של דבר, עם הזמן, תתחילי להבין את יתרונותיה הגדולים. לאחר סיום תקופת ההנקה, לא יהיה בכרית ההנקה שימוש, תוכלי לאחסן אותה במקום נוח שלא יתפוס חלל ולשמור אותה ללידה הבאה. הצורה ונוחות הישיבה בזמן ההנקה היא חשובה. כאשר פניו של התינוק הם מול השד ובקו אחד עם גופו. היניקה מתבצעת עם יצירת ואקום, אז אם תינוקך, אינו מספיק צמוד אלייך, או שראשו מוסט הצידה, הוא ילפות את הקצה של הפטמה ויגרום לך לפציעות וכאבים בפטמה. כאשר משתמשים עם כרית ההנקה, או כרית התמיכה, היא מספקת גם לתינוקך יציבות בזמן ההנקה וכן, מצה שחשוב לא פחות, את מקסימום השלווה. הטיה נכונה של כרית ההנקה, תסייע לתינוק לעכל נכון את מזונו ותמנע פליטת יתר. בשלבים מאוחרים יותר להתפתחות התינוק, הכרית עשויה לתרגל את התינוק לישיבה זקופה תוך הגנה מקסימלית על גבו. הרבה נשים שזה עתה ילדו, רוכשות כריות הנקה, בגלל הסיבות הללו ויודעות מה הכי נכון לתינוק ולהן, בכדי שינק כמה שיותר חלב אם שהוא חיוני ובריא להתפתחותו. חשוב לקבל הוראות לגבי הטיפול בפטמות ואת בעצמך תיווכחי שבאמצעות תנוחה נכונה הפטמות שלך לא תהיינה סדוקות, מה שיאפשר הנקה רציפה.

כרית ההנקה של מילגה- נא להכיר.

ישנן הרבה סוגים של כריות הנקה וחשוב למצוא את הנוחה מבניהן. חברת מילגה, הקיימת כבר שנים רבות, מייצרת כריות הנקה ומוצרי טקסטיל נוחים, כגון פופים, כריות נוי, מוצרי נוחות וצריכה כגון, אוהלים, צליות ועוד. במילגה חשבו גם על האם והתינוק – החברה ידועה בייצור של מנשאי תינוק, כריות הנקה ותמיכה איכותיות ועוד.