לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

מנשא – הביטחון המלא לתינוק שלך

מנשאי בד, ניתן למצוא בכל מיני דגמים, כמו מנשא בד ארוך וגמיש. לכל סגנון הוראות, יש את הקשירה העדיפה. מנשא בד, מתאים לתינוקות שזה עתה נולדו, כך שניתן לשאת את התינוק, כאשר הוא בצורה אגרונומית כפי שהוא היה ברחם. ישנן נשים שנושאות את תינוקן על גבן לאחר שהוא מגיע לגיל שנה. ניתן למצוא גם מנשאי צד, שגם הם נחשבים כמו מנשא בד לתינוק.

ישנם סוגי כמה מנשאים בשוק כמו מנשאי מעטפת, מנשאי צד, מנשאי קנגורו או מנשאי ילקוט, כאשר התינוק נישא על הגב. המנשא לכשעצמו, הוא דבר נפלא הוא מחבר אותנו לתינוק, שומר עליו קרוב אלינו. באמצעות מנשא לתינוק נוכל לעשות כמה דברים נוספים, כאשר התינוק רגוע בחיקנו. מנשאי בד, ניתן למצוא בכל מיני דגמים, כמו מנשא בד ארוך וגמיש. לכל סגנון הוראות, יש את הקשירה העדיפה. מנשא בד, מתאים לתינוקות שזה עתה נולדו, כך שניתן לשאת את  התינוק, כאשר הוא בצורה אגרונומית כפי שהוא היה ברחם. ישנן נשים שנושאות את תינוקן על גבן לאחר שהוא מגיע לגיל שנה. ניתן למצוא גם מנשאי צד, שגם הם נחשבים כמו מנשא בד לתינוק. מנשאים אלה, מיועדים לנשיאה על הכתף ומגיעים עם טבעות או תפורים ככיס. מנשא מסוג זה, מתאים לתינוקות במשקל נמוך, כמו בחודשי חייהם הראשונים, או למשיאות קצרות. מנשא זה, הוא אמנם פחות נוח, אך ישנן נשים שמשתמשות בו מדי פעם. בהרבה מקרים נשים, או יותר נכון אימהות, יכולות להבין על פי תגובות התינוק, איזה סוג של מנשאים לתינוק יוכלו להתאים.

מנשא תלייה מערבי - מנשא התינוק הנפוץ בארץ

בארץ, ישנו מנשא שהוא נפוץ יותר והוא נקרא “מנשא תלייה מערבי. התינוק נמצא עם הפנים אל ההורה הנושא אותו או עם הפנים החוצה. הרגליים נמצאות באוויר והתמיכה היא במפשעת התינוק. ניתן לראות, כי בחודשי חייו הראשונות של התינוק, הוא נמצא בתנוחה עוברית ויהיה קשה לו להיות במצב מתוח יותר ולכן, תינוק שזה אך נולד, יעדיף להיות בתוך מנשא, כאשר הוא נמצא עם אחד מהוריו. התנוחה העוברית, עדיפה על תינוקות ויש להרגיל אותם לאט ובהדרגה, למצב מתוח יותר ולא מכורבל, אך הרגשת הביטחון והעובדה כי המעבר עבורם הוא אינו חד, תתאפשר באמצעות מנשא לתינוק.  כאשר מדובר על מנשא תלייה מערבי, התינוק נאלץ לפרוש את רגליו ממש כמו בתנוחת עמידה, אפילו אם הוא עדיין אינו בשל לעשות כן. הרעיון של מנשא לתינוק הוא להעניק לו את ההרגשה, כאילו מחזיקים אותו בידיים, כך שההורה הנושא אותו, יהיה חופשי עם ידיו לבצע פעולות אחרות. גם הריח של האם שנמצאת צמודה אליו, מקנה לרך הנולד הרגשה של ביטחון. נשיאה עם הפנים החוצה, מאפשרת לרך הנולד להיות פאסיבי ולא להתאמץ להתבונן במה שנעשה סביבו, כך שהוא אינו מפעיל את שירי החזה הצוואר או הכתפיים., רבים מהאחיות ורופאי הילדים בטיפת חלב, ממליצים כי התינוק, ישכב כמה שיותר על הבטן, בכדי להפעיל את שרירי חגורת הכתפיים על מנת למנוע הרבה בעיות. במצב של נשיאה על מנשא תינוק,  התינוק נמצא במצב דומה לשכיבה על הבטן ואם הוא עייף, הוא אף יוכל לישון. יש רבים אשר מעוניינים כי התינוק יהיה עם הפנים החוצה כי כנראה התינוק יעדיף זאת, היות והוא מתחיל להתעניין לאחר כמה חודשים על הנעשה סביבו.

לעניין את התינוק על הנעשה בחוץ- באמצעות מנשא

גירויים, תמיד היו חשובים לאדם מיום היוולדו, בכל שבוע, רואים שינוי בתינוק ולאחר כמה חודשים, תינוק כבר מתחיל להתעניין בצבעים, קולות ואנשים הנמצאים סביבו. הגירויים הללו חיוניים למוחו והתפתחותו של התינוק וזה אחד מהשיקולים המרכזיים שהורים מעדיפים להסתובב עם מנשא לתינוק. ישנה אינפורמציה חשובה מחוץ לבית, כגו בטיול בקניונים, קניות בסופר וכדומה, אשר יעוררו את התינוק. בהרבה מקרים, התינוק יהיה שקט, כאשר יתחיל לקלוט אינפורמציה, המגיעה אליו מבחוץ, אך הוא יגיע הביתה ויתחיל במסכת ארוכה של בכי. לא צריך להתרגש כלל וכלל, היות וזהו מצב טבעי, בו התינוק קלט יותר מדי גירויים ומצב זה הינו טבעי לחלוטין. כאשר ישנם מקומות שהם עמוסים עם גירויים, כדאי לאפשר לתינוק, לקלוט כמה שיותר ולאפשר לו לסנן כאשר הוא ירגיש כי זה כבר יותר מדי עבורו ליום אחד. ניתן למצוא גם מנשאים סיניים, ומנשאי ילקוט שמכילים רצועות שתומכות באזור המתנים, כך שחלוקת המשקל תהיה הרבה יותר הגיונית. חלק גדול של משקל התינוק, עובר לאזור המתנים, האגן והרגליים שלבטח יכולות לשאת משקל בקלות רבה מאשר באזור הגב. דבר זה, מומלץ, במיוחד לנשים שהן לאחר לידה. הרצועות והשרירים בבטן, נחלשים לאחר הלידה ויש צורך במנשא על מנת שלא ייצור עליהם עומס רב מדי, אלא יעביר את עומס משקל התינוק לעבר הרגליים. משקלו של התינוק הוא קבוע, אך הוא מורגש בצורה שונה בתנוחות שונות של נשיאה. במצב נשיאה, כאשר פניו של התינוק נמצאות כל]י חוץ, מעמיסה הרבה יותר על הורה, יותר מאשר כאשר הוא נמצא עם הפנים לכוון החזה של אחד ההורים, או על הגב או הצד. שני הצדדים נהנים, כאשר ישנו מנשא שיוכל לתת חופש להורים וקרבה מצד שני של התינוק. מנשא הוא דבר חיובי, הן מהבחינה הרגשית והן מהבחינה הפרקטית שלו. יש לבחור את המנשא בתבונה, למרות שלפעמים זה עניין של ניסיון ותהייה, אך אם לא תנסו, כיצד תדעו? אצל כל אחד זה יכול להיות אינדיבידואלי. ניתן לרכוש כמה מנשאים ולבדוק איזה מהם יהיה הכי נוח, למרות שזה נתון שיכול בהחלט להשתנות עם גדילת התינוק.

קשירת מנשאים לתינוק

הקשירה של מנשאים המיועדים לתינוקות, היא פשוטה, היות וראשית, אנו קושרים את המנשאים ורק לאחר מכן, אנו משחילים אליהם את התינוק. הבד הינו גמיש ורך, וניתן להוציא ולהכניס את הצינוק ללא חשש, היות והקשירה נשארת. יש לקחת בחשבון, כי מנשאים לתינוק שהם אלסטיים, ה חמים יותר, היות והם עשויים גם מסיבים סינטטיים. הן אף אינם יכולים להדק את גבו של התינוק בצורה טובה ואינם מעניק תמיכה הולמת לחוט השדרה של התינוק. מנשאים העשויים מבד אלסטי, נמתחים מאוד תחת משקל אשר עולה על 5-6 ק”ג ואפילו קשירה מאוד הדוקה, יכולה להתרופף וכובד התינוק, יורגש עד מהרה.  המנשא האלסטי, יכול לאפשר רק כמה תנוחות. לפעמים, מנשא זה אף עלול להיות מסוכן בגל חוסר היציבות והוא רופף. יש להתייעץ עם  אחיות בטיפת חלב על מנת לרכוש את המנשא המתאים לתינוקכם. אם אתם מעוניינים כי התינוק  ירגיש בטוח, כדאי כי כבר תתחילו עם מנשא כבר מהימים הראשונים להיוולדו.

היכן לרכוש מנשא תינו בטיחותי ונוח?

מי מאתנו כהורים, אינו מעוניין למוצר הבטיחותי והטוב ביותר עבור התינוק שלנו? חברת מילגה, מייצרת מנשאים לתינוקות ומוצרי ישיבה נוחים לבית ולגינה מעל ל-16 שנה. האהבה של בני הזוג אבישר שהקימו את חברת מילגה, החלה בייצור כריות ועד מהרה הם התפתחו לייצור של עוד מוצרים חיוניים ונוחים הן למבוגרים והן לקטנטנים. תוכלו למצוא את אחד הסניפים הקרוב לביתכם של חברת מילגה, או לעיין בקטלוג באתר החברה. המוצרים של מלגה הם אהודים על פני כולם, האיכות שלהם מעולה, העיצוב מרהיב ומה שחשוב הכי מכל שהם נוחים. מי שמעוניין לרכוש את מוצרי חברת מילגה באמצעות הרשת, יוכל למצוא את החנות המקוונת ולבחור מהמבחר הרב של המוצרים המגוונים.

מעוניין להפיק איתנו פרויקט?

אנחנו במילגה יודעים להפיק עבורך את פרויקט חלומותיך המותאם לצרכים שלך, צור עמנו קשר לגבי פרויקט זה:

מחלקה עסקית:
rinat@milega.co.il

  • 073-7073559
  • 050-791-1919
כל המצעים
מספיק לילה אחד על המצעים שלנו בכדי להתאהב
סדין מבד נמתח
התחדשנו במגוון
צבעים חדשים
מערכת ישיבה בוהו
מזמינים אתכם להרכיב מערכת בהתאמה אישית!
מערכת ישיבה סוהו
מודולאריות, צבעונית וצעירות. מערכות ישיבה להזמנה אונליין
קולקציית אקסקלוסיב החדשה
עשויה מבד אקרילי העמיד בכל מזג האוויר
מילגהטנט
בינוני
האוהל המושלם
למשפחה לים ולגינה
יוגיפוף פירמידה
התחדשנו במגוון
צבעים מהממים!
כיסויים ומילוי
החלפת כיסוי במחיר אטרקטיבי במיוחד