יריד קיץ לוהט ב 30% מסתיים בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
...הסתיים
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.

מצעים ושטיחים

המצעים של ‘מילגה’ – לילה אחד ואתם מכורים!

המגע העוטף, הרכות, הפרטים הקטנים, המחשבה על נוחות פריסת המצעים, הצבעים, העמידות… רק שתנסו תבינו מה זו שלמות!

המצעים מתאימים למידות סטנדרטיות, מיטות במידות מיוחדות ולמיטות מתכוונות בזכות יכולת המתיחה. נצמדים למיטה בקלילות ובמהירות ללא גיהוץ וקמטים.

ועכשיו קולקצית השטיחים החדשה של ‘מילגה’ באתר ובסניפים

המדריך לרכישת מצעים איכותיים

קנייה של מצעים, היא אינה עניין פשוט. יש לרכוש מצעים שיהיו מבד נעים ונושם לשנת לילה נעימה ללא הזעה והפרעות בשינה. רצוי כי יהיה בסט סדין נמתח, אשר נוח יהיה להלביש אותו על המזרון. יש לוודא לגבי צפיפות הבד של המצעים את הצפיפות, ניתן יהיה לבדוק, באמצעות החוטים באינטש מרובע כלומר שתי וערב של החוטים התפורים בבד המצעים. כדאי לרכוש מצעים שצפיפות הבד שלהם תהיה מעל ל-175 חוטים עבור אינטש אחד. כאשר מדובר על מצעים יוקרתיים יותר, הצפיפות של אותם המצעים, תתחיל מ-250 חוטים עבור אינטש.

ככל שמספר החוטים יהיה גבוה יותר בסריגת הבד למצעים, כך הם יהיו איכותיים יותר. לפעמים בגלל הצפיפות הגבוהה של החוטים, החוטים הופכים להיות עדנים יותר ויש לבצע במצעים טיפול מיוחד, כגון בעת הכביסה שלהם. הדגמים של המצעים הם שונים ורבים. ישנם אנשים שאוהבים דווקא מצעים חלקים, היות והם מרגיעים יותר במראה, כגון מצעים לבנים, או כאלה בגווני הפסטל הרכים.

אילו מצעים נמתחים יהיו לכם הכי נוחים?

רבים מעדיפים מצעים מבד נמתח, היות ונוח להחליף את מצעי המיטה, כאשר הכל מתלבש יפה על המזרון, הסדין אינו חומק לנו בלילה ולנו, נוח יותר בשינה. היות ואנו מבלים כשליש מחיינו בשינה, כדאי כי היא תהיה נוחה וכן, כלי המיטה יהיו נעימים, רכים למגע ונוחים. גם היצרניות של אותם מצעים חייבות להיות מוכרות, היות ומותג, כמו מצעים במקרה זה, הינם לרוב איכותיים ולכן נשלם עליהם מעט יותר, אך הם יחזיקו לנו מעמד בכביסות הרבות אפילו עם נרכוש מצעים שיש בהם גומי כגון מצעים נמתחים, הם יחזיקו מעמד בכביסות אפילו שהן מופעלות בתכנית של חום גבוה.

אחד המותגים הבולטים בתחום המצעים, הינה חברת מילגה, המציעה מגוון רב של מצעים בגוונים אופנתיים, בד נמתח ואיכותי אינו חומק מהמזרון ומאפשר מתיחה של סדין מעבר למידותיו של המזרון.

סדינים למיטה מתכווננת של מילגה

ניתן למצוא סדינים למיטה מתכוננת, מתוך הקולקציה העשירה של חברת מילגה. מצעם אילו, נוצרו בכדי להעניק מענה ללקוחות שרכשו מיטה מתכווננת וניסו להתאים מצעים במידות השונות. ניתן למצוא את המצעים האידיאליים למיטות מסוג זה וכל אחד, יכול לבחור את סט המצעים שימצא חן בעיניו. אין חשש שבחברת מילגה, תרכשו מצעים שלא יתאימו, היות והמצעים של חברת מילגה, מיוצרים במיוחד למיטות המתכווננות וכך, תדעו כי אין צורך להחליף או למצוא מצעים אחרים שיתאימו. המצעים של חברת מילגה, הינם מצעים מבד נמתח, נוח להלבישם על המיטה והם מותאמים למידות השונות של המזרון שלכם.

מצעים מבד נמתח - להרגיש במיטה הכי כיף שאפשר

כמה אנו חולמים להגיע הביתה מהעבודה לחטוף ארוחת ערב קלה, להתקלח ולהיכנס למיטה המפנקת, ששם מחכים לנו מצעים מפנקים ונעימים. גם מבחינת המראה העיצובי של המיטה, אשר בולטת מיד בכניסה לחדר השינה, הינו חשוב ולכן, רכישה של מצעים שיהיו נעמם ומעוצבים, יכולים להקנות גם מראה מיוחד. אפילו מצעים חלקים, עשויים להשתלב בעיצוב של חדר השינה, על פי הגוונים של הקירות, הפריטים השונים כגון ווילונות ועוד. רובנו נעדיף מבחינת הנוחות מצעים מבד נמתח, היות ולא “נילחם” בסדין עקשן שהבד שלו חזק מדי והוא פשוט יחמוק לנו מבין הידיים.. ניתן לרכוש סט של מצעים בהרכבה עצמית בחנויות רבות המוכרות סטים של מצעים לבית. ההתאמה יכולה להיות מושלמת ומעניינת, אך חשוב לשים לב להרכב הבדים, כך שהם יהיו בדים נושמים וסופגים.

מצעים מבד נמתח - הכי טוב שמיטה הם מצעים של מילגה...

את זה יגידו הרבה אנשים, שאינם מסתפקים בפחות מהטוב ביותר ולכן, חברת מילגה שהחלה את דרכה כעסק משפחתי קטן והחלה בייצור של פופים, מוצרי נוחות לאם ולתינוק כמו כריות הנקה, מזרון פעילות לתינוק ועוד, החלה לייצר מצעים איכותיים. בסט המצעים של מילגה, ניתן למצוא מצעים מבד נמתח, נוחים ואיכותיים.

שקופית קודמת
שקופית הבאה