לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

עיצובים 2020

נורדי סקנדינבי עתיק או מודרני – כל המגמות והטרנדים לעיצוב הבית ב - 2020

בדיוק כמו מילים שלא יכולנו לתאר לעצמנו שנכנסו לשימוש של המבוגרים מעולם הנוער, כמו זולה ולתפוס ראש, כך גם עולם העיצוב משתנה ומקבע טרנדים לתמיד.

פעם ישבנו על ספות מאסיביות ומרופדות בנוחות. היום אנחנו אוהבים להשתרע על ספות שמנצלות את החלל בצורה הטובה ביותר. פינות רביצה נכנסו לחיינו וכבשו חללים שונים בבית – הסלון, פינת המשפחה חדרי הילדים ואפילו את מרחבי העבודה

אף אחד לא חושב לקבוע שמדובר בטרנד אלא לקבל זאת כעובדה, אז למה לא לעבור לטרנד הבא שהוכח כמגמה ברורה בתחום עיצובים 2020?

יש לא מעט סגנונות וטעמים בעיצוב הבית אבל מגמה אחת ברורה לחלוטין – אנחנו כבר לא מוותרים על רכות, נוחות וצבעוניות וכבר לא אכפת לנו שמה שבני נוער אוהבים יהי גם הטעם שלנו כאשר אנחנו מתבגרים.

פופים הפכו לטרנד הקבוע שנשאר תמיד, הם רלוונטיים לכל סגנון עיצוב ומוסיפים נקודות צבע ורכות בכל חלל בבית. בין עם מדובר בשילוב צבעים ניטרליים המאפיינים את העיצוב הנורדי ובין עם מדובר בנקודות צבע המאפיינות את העיצוב הכפרי. פופים מתאימים לכל גיל ומשתלבים בכל סגנון.

מגמות בעיצוב של הבית

מגמות של עיצובים נפוצות בכל שנה כשהן שואבות השראה ממקורות שונים, אם פעם כולם רצו בית בעיצוב כפרי או מודרני היום הטרנד החם הוא עיצוב נורדי וסקנדינבי.

דבר אחד נשאר משותף לכול הטרנדים והסגנונות: לענות על כמה שיותר דרישות נוחות ופונקציונליות. אם הרהיטים והאבזרים אל יקלו על בני הבית אלא יקשו עליהם, ואם לא יוכלו להיות שימושיים במידה הראויה, אפילו העיצוב המרהיב והמרתק מכולם לא יחזיק מעמד כלל. זה בדיוק מה שמחזק את הטרנדים שמצליחים למצוא את האיזון כמו הכנסת פופים וטקסטילים רבים לעיצוב הבית, כדי לשוות לו רכות ונינוחות וכדי להוסיף צבע באמצעים שאינם יקרים.

אריגים עושים את הבית צבעוני ורך יותר

בדיוק בגלל זה אנחנו מוצאים יותר חנויות ומעצבים שאינם מוותרים על אריגים שונים כדי לעצב את הבית בתקציב נוח לכולם. האריגים והאבזרים שמוסיפים בעזרתם לבתים הופכים כל עיצוב למעניין ולעל-זמני, כך שיתאים גם לשנים הבאות מבלי שיצטרכו להחליף. לחילופין, אם רוצים לגוון ולהוסיף צבע ומרקמים נוספים אפשר תמיד להוסיף כריות או פופים או ריפוד ויריעות כיסוי, או אפילו ליצור פינת זולא נינוחה במרפסת או בחלק של החדר, לשימושכם בשעות הפנאי.

איך פופים נכנסו לאופנת עיצובים 2020?

פופים, כריות רחבות בדגמים ובגדלים שונים, רהיטים רכים שבנויים ממזרנים ייחודיים, כל אלה טרנדים שהפכו למגמות מקובעות בטעם הקהל. כל אלה החידושים שהפכו לשגרה בבתים רבים שהתבגרו אתם והשאירו אותם כחלק מהעיצוב החדש של הבית שלהם. זה התחיל מכך שאותם בני נוער שבגרו לא הסכימו לוותר על מה שתמיד היה להם כיף בעיניים לראות והפך להיות חלק מדירת הסטודנטים שלהם גם אחר כך. זה קיבל צורה שמתאימה גם למבוגרים כאשר הם גדלו והחליטו שיש דברים שלא מתפשרים עליהם, כולל מה שליווה אותם כל החיים ועשה את הדירה שלהם לנעים ולצבעוני יותר. פופים לא השתנו מלבד דבר אחד: מרגע שהם הפכו ללגיטימיים גם בעיצובים למבוגרים, המעצבים קיבלו חירות לעצב אותם גם בגדלים ובצורות שחורגות מהקונבנציונלי. זאת הייתה הדרך הטובה ביותר להוכיח שטרנד הפופים אינו מוגבל לגיל או לסגנון צעיר בלבד.

פופים נמצאים בכל מקום

היום אפשר לראות פופים בגינות ובמרפסות של בתים סולידיים למראה, בחדרים של ילדים גדולים כמו גם דירות של צעירים ועוד. אנחנו קוראים להם פופים אבל הם כבר מזמן לא הגלילים והכדורים הקטנים האלה שנהגנו לפזר בחדר. הם הפכו לכורסאות נוחות יותר לאנשים גדולים, והם באים בצורת חרוטים, פירמידות, כורסאות של ממש ואפילו שזלונג. יש אותם בצורת הדום וגם מזרן נוח וענק, ויש לא מעט רעיונות של לקוחות שמצאו את דרכם לפוף מקורי משלהם. זה היופי בפוף, שכל אחד יכול למצוא אחד משלו ולטעמו בכל גיל.

 

  • 04-6226223
  • 050-791-1919
כל המצעים
מספיק לילה אחד על המצעים שלנו בכדי להתאהב
סדין מבד נמתח
התחדשנו במגוון
צבעים חדשים
מערכת ישיבה מרקש
מערכת ישיבה סוהו
מודולאריות, צבעונית וצעירות. מערכות ישיבה להזמנה אונליין
קולקציית אקסקלוסיב החדשה
עשויה מבד אקרילי העמיד בכל מזג האוויר
מילגהטנט
בינוני
האוהל המושלם
למשפחה לים ולגינה
כרית הנקה
גם לך מגיע את כרית ההנקה הנמכרת ביותר בישראל
מנשא מבד נמתח
נוח ואידיאלי לשלבים הראשונים של התינוק