לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

צילייה לים – הפתרון המושלם לקיץ

עם ישראל ידוע בחיבתו לאטרקציה שנקראת הים התיכון. בחודשי הקיץ אנו עדים לכמויות אנשים אסטרונומיות שחולשות את חופי הים לאורכה של ארצנו, כי אין ספק שבכל הכאוס מסביבנו, הים הוא המפלט המרגיע ביותר.

עם זאת, מעבר להנאה הצרופה של שהותנו בים, בין אם החלטנו לרבוץ ולהשתזף זמן מה או שמה לשחות במים הקרירים, ישנו הצורך לשמור על עצמנו ולהגן על גופנו מפני השמש היוקדת. אחת התופעות הנפוצות ביותר הינה כווית שמש שמתבטאת עקב חשיפה ממושכת לקרינה, בשעות החמות וללא אמצעי הגנה ולכן צילייה לים הינה הפתרון האידיאלי בכדי ליצור סביבה בטוחה שבה גופנו יכול להתאושש.

ישנם דרכים רבות בהם אנו יכולים להימנע מכוויות שמש ולדאוג לבריאותנו. כמובן שלהימרח במקדם הגנה ולחבוש כובע מספקים הגנה מסוימת אך לצערנו גם לאמצעים אלו ישנם חסרונות שעלולים לפגוע בנו ללא תשומת לב מרבית.

יתרונות וחסרונות של מוצרים נלווים

מקדם הגנה, הינו הכרחי כאשר אנו חשופים לשמש ובעיקר כאשר אנו בתנועה, נכנסים ויוצאים מהמים. עקב אכילס של התכשיר הנפוץ הינו העובדה שכאשר עובר הזמן וללא תשומת לב אנו עלולים למצוא עצמנו חשופים אל מול קרינת השמש לאחר ששכחנו להימרח פעם נוספת. כידוע, מומלץ להימרח כל שעה – שעתיים בכדי למנוע את נזקי השמש ולכן פתרון זה אכן יעיל ונחוץ אך הוא זמני ואיננו יכול להוות תחליף להגנה מוחלטת של צילייה שפרוסה ומספקת לנו מקום מסתור מן השמש.

אביזר נוסף בעל חשיבות רבה הינו הכובע. ראשנו אמנם עליון בחשיבתו להיות מוגן מפני השמש אך ללא הגנה כללית שתסופק לכל חלקי הגוף בעת חשיפה לקרינה, אנו נסבול בכל מקרה מכוויות שמש ובמצבים קיצוניים יותר נוכל לחוות סחרחורות ואף עילפון. בנוסף ישנו פן הנוחות, שכן פחות נח להיכנס למים, לבצע פעילות ספורטיבית ואפילו סתם לשכב להנאתנו עם כובע.

כל מה שצריך לדעת על צילייה

ברמה העקרונית הצלון מספק הגנה מרבית מהשמש פי כמה וכמה משמשיה. אחוז החסימה מן הקרינה נעמד על כ98% ולרוב החומר בו משתמשים הינו לייקרה. חומר זה בעל צפיפות טובה וכושר אלסטי מרבי ולכן יש לו את היכולת להימתח לממדים גדולים כ30% יותר מהגודל המקורי, ולייצר אזור הצללה אף גדול יותר ממה שנראה לעין.

כמובן שהצילייה הינה רב פעמית ולכן לכל עונת קיץ ניתן להשתמש בה עוד פעם. החומר הינו עמיד ביותר ואחד היתרונות המשמעותיים בעת אחסון הצלון הינה העובדה שניתן לקפל אותו ולדחוס אותו למקומות צפופים עקב יכולת הגמישות שלו.

לסיכום, צילייה לים איננה תחליף למוצרים אחרים, אך היא חשובה ביותר בכדי לשמש מקום מפלט מפני הטמפרטורות הכבדות. חשוב לציין כי אמנם הצילייה אכן עשויה מחומר עמיד ביותר אך עם זאת לא רצוי לפרוס אותה בחודשי החורף כסכך עקב מגע רציף עם מים. דבר שיגרום לבלאי מהיר מן הרגיל.

מעוניין להפיק איתנו פרויקט?

אנחנו במילגה יודעים להפיק עבורך את פרויקט חלומותיך המותאם לצרכים שלך, צור עמנו קשר לגבי פרויקט זה:

מחלקה עסקית:
rinat@milega.co.il

  • 073-7073559
  • 050-791-1919
כל המצעים
מספיק לילה אחד על המצעים שלנו בכדי להתאהב
סדין מבד נמתח
התחדשנו במגוון
צבעים חדשים
מערכת ישיבה בוהו
מזמינים אתכם להרכיב מערכת בהתאמה אישית!
מערכת ישיבה סוהו
מודולאריות, צבעונית וצעירות. מערכות ישיבה להזמנה אונליין
קולקציית אקסקלוסיב החדשה
עשויה מבד אקרילי העמיד בכל מזג האוויר
מילגהטנט
בינוני
האוהל המושלם
למשפחה לים ולגינה
יוגיפוף פירמידה
התחדשנו במגוון
צבעים מהממים!
כיסויים ומילוי
החלפת כיסוי במחיר אטרקטיבי במיוחד