יריד קיץ לוהט ב 30% מסתיים בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
...הסתיים
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.

כרית הנקה – מנומר (65X80 ס”מ)

276

קיים במלאי

היוגיפוף מיוצר משתי שכבות של בד נמתח
ליוגיפוף כיסוי חיצוני ניתן לשליפה
היוגיפוף עשוי כותנה ולייקרה
כיסוי היוגיפוף ניתן לכביסה במכונה
ניתן לרכוש כיסוי פוף בנפרד
ניתן לרכוש מילוי קלקר בנפרד

כרית הריון

כריות הנקה – החיים מתחילים להשתנות במהלך ההריון, ואת צריכה את התמיכה המקסימלית לכל הגוף בביצוע הדברים הכי בסיסיים כמו לשבת על הספה, כרית הריון תומכת בך במהלך השינה, ויוצרת לך נוחות מרבית בזמן חודשי ההריון המתקדמים ומביאה אותך לשינה רציפה ונעימה ללא הפרעות. מקלה על הגב והרגליים בכל תנוחה בזמן השינה. כרית הנקה לאחר הלידה – לאחר הלידה, עומדת בפני האם האפשרות לבחור, האם להניק את התינוק או להזין אותו דרך בקבוק. במידה והיא בוחרת בהנקה, יש היום אביזרים להנקה שיוכלו לעזור לה, כשהחשוב שבהם הוא כרית ההנקה – הנחת התינוק בזרועות האם לשם הנקה, לאורך זמן, עלולה להקשות על האם וליצור אצלה כאבים בידיים ובגב. מטרתן של כריות הנקה היא להניח את התינוק בפני האם בתנוחה נוחה יותר, ששני הצדדים ייהנו ממנה – התינוק יונח בתנוחה שבה יאכל טוב יותר והאם תוכל להיות קרובה יותר לתינוק שלה בזמן ההנקה, מבלי לחוש את אי הנעימות הפיזית הכרוכה בהנקה.

 

לחץ כאן

כרית הנקה לנוחות מרבית לאם ולתינוק

להנקה יש המון יתרונות בריאותיים ורגשיים נפלאים, אבל בינינו – מדובר בפעולה שהיא לא תמיד נוחה עבור האם. לפחות בשבועות הראשונים ההנקה יכולה לקחת זמן רב, לנטרל את הידיים המחזיקות בתינוק ולהעמיס על הגב והצוואר. אז איך בכל זאת אפשר להניק בנוחות? כרית הנקה מעוצבת של מילגה תתמוך בגוף התינוק ותאפשר האכלה נוחה יותר, גם מבקבוק. כרית ההנקה משחררת לחלוטין את הידיים לפעולות אחרות, מותאמת בדיוק למידות האם ואינה דורשת ויתור על מקום הבעל במיטה. הבדים של הכרית נשלפים לכביסה, וניתן להסיר ממנה כתמים בקלות ובמהירות. כרית הנקה של מילגה מהווה גם כרית תמיכה לגב לכל דבר ועניין. הכרית שוקעת ומתאימה את עצמה לתנוחה של האם, וכך אפשר ליהנות ממגוון רחב של תנוחות הנקה. הכרית מתאימה לשימוש גם לתינוק בשלבים מתקדמים יותר, כך שהוא יכול להישען בעצמו לאחור ולהחזיק בבקבוק.

לחץ כאן
התאמת הכרית לפעולת ההנקה

פעולת ההנקה היא פעולה שמצריכה שימוש בשרירים רבים, הן מצד האם והן מצד התינוק. האופן שבו הכרית תוכל להעניק את התמיכה הדרושה לאם ולתינוק מורכב מגודל הכרית, המילוי הנמצא בתוכה ופני השטח של הכרית. בטרם האם משתמשת בכרית תמיכה לגב לשם הנקה, רצוי שהיא תתנסה בשימוש בכרית, תוך כדי החזקת תינוק, אם אפשר. הפעולה הבסיסית הזאת תאפשר לה להבין האם הכרית מספקת לה את התמיכה הדרושה וכך היא גם תדע להבדיל בין כריות אחרות, שהיא תבחן בעת הקנייה. הכרית צריכה להיות מותאמת למימדי האם והתינוק- בעת הנקה, התינוק צריך להישכב בקו ישר מול חזה האם. במידה והכרית תהיה גדולה מדי, התינוק עלול לשכב באופן לא ישר ובכך לא לינוק כראוי.

לחץ כאן

מבנה כרית הנקה

ההנקה היא ההזדמנות הטובה ביותר לאינטראקציה יום יומית ואינטימית בין האם לתינוק, כך שחשוב שהכרית הריון תתמוך בצורה מיטבית בהנקה. כריות הנקה טובות הן כריות, שמספקות תמיכה נכונה לגופה של האם, כך שתהפוך את הישיבה בזמן ההנקה לנוחה עבור האם. על מנת לספק את התמיכה הזו, כריות ההנקה מגיעות בצורה של האות ח’, כאשר התינוק מושם על מרכז הכרית והידיים של האם מונחות בצדדי הכרית. באופן הזה, התינוק מוצב בתנוחה המתאימה ליניקה, לאורך זמן, מבלי לעייף את הידיים של האם. ידי האם יכולות גם להישאר פנויות, לביצוע משימות נוספות תוך כדי ההנקה (למשל, הכנת בקבוק נוסף, במידה וצריך). ישנן גם כריות, שמגיעות עם חלק נוסף, שמספק תמיכה לגב האם.

לחץ כאן

מה חשוב יש לבדוק בכרית הנקה לפני רכישה?

כריות הנקה נבדלות זו מזו גם בסוג הבד שעוטף את הכרית. פעולת ההנקה מלווה לא פעם בשפיכה של תוכן הבקבוק לכרית או בפליטה של התינוק. לכן, כדאי מאוד לבדוק, שהכיסוי של הכרית ניתן לשליפה ולכביסה. מעבר לכך, המילוי של הכרית צריך להיות מאוזן נכון בין קשיחות לרכות- עליו להיות קשיח מספיק, על מנת לייצב כהלכה את התינוק, אך עליו להיות רך מספיק, כדי שלא יעורר אי נוחות אצל התינוק ואצל האם. ישנן גם כריות, שיש בהן כיסים מיוחדים- בכיסים ניתן להניח אביזרים, שהימצאותם סמוך לאם יכולה להקל עליה, למשל בקבוק מים או מוצץ לתינוק.

לחץ כאן
כרית תמיכה לגב מבית מלגה

מזה שנים רבות, חברת מילגה שמה לעצמה למטרה ללוות באופן הטוב ביותר את שלבי חייו הראשונים של התינוק. תינוק שמח הוא תינוק שישן היטב, אוכל היטב, משחק ובעיקר- מקבל המון אהבה. בעוד שאת האהבה הוא מקבל מצד ההורים, חברת מילגה משווקת מבחר אביזרים, שיעזרו לתינוק בכל מה שקשור לשאר הפעולות – כריות הנקה, מצעים לתינוקות ועוד- כולם מותאמים לנוחותם של התינוק ושל הוריו. כרית תמיכה לגב בזמן הנקה היא אביזר שיכול להקל מאוד על חיי האם והדרך הטובה ביותר להנות מיתרונותיה היא לרכוש כרית איכותית במילגה.

לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה