יריד קיץ לוהט ב 30% מסתיים בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
...הסתיים
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.
עקב המצב הביטחוני הקשה, סניפי הרשת ומחלקת שרות הלקוחות סגורים, ניתן להמשיך ולבצע הזמנות באתר האינטרנט. לקבלת מענה בכתב ניתן לפנות אלינו דרך האתר או לחילופין דרך הרשתות החברתיות.

מנשא לתינוק

208

היוגיפוף מיוצר משתי שכבות של בד נמתח
ליוגיפוף כיסוי חיצוני ניתן לשליפה
היוגיפוף עשוי כותנה ולייקרה
כיסוי היוגיפוף ניתן לכביסה במכונה
ניתן לרכוש כיסוי פוף בנפרד
ניתן לרכוש מילוי קלקר בנפרד

מנשא לתינוק

כאשר אנו מחפשים מנשא לתינוק שיהיה נוח ואיכותי, אנו לרוב מדברים על מנשא בד. הסיבה לכך הינה התינוקות הרכים שזקוקים למגע רך ועדין, מחבק ואוהב, ממש כמו המגע של אימם. שריריו של התינוק, אינם חזקים דם להחזיק את גופו תינוקות נולדים עם ג מקומר ונוח מאוד למצוא את התנוחה האהובה על התינוקות בתוך מנשא לתינוק של חברת מילגה, אשר הפכה לשם דבר במוצרי תינוקות ובמיוחד בתחום מנשא התינוקות שמיוצרים, תוך התחשבות מלאה בצרכיו של התינוק והקלה על האם או האב שנושאים את הרך הנולד. חשוב, כי לא יהיה לחץ על גבה של האם, כאשר היא נושאת את תינוקה ולכן, יש למצוא מנשא שיקל עליה כאשר תינוקות בשנתם הראשונה גדלים במהירות רבה.

למשקלים- 3.5 ק”ג-14 ק”ג תלוי בסוג הנשיאה.

לחץ כאן

מה כדאי לדעת על מנשא בד לתינוק

מנשא בד לתינוק הוא בעצם מוצר בד, הכרוך סביב גוף ההורה, כאשר באמצעות הבד, התינוק נצמד לגופו של ההורה. בתוך המנשא, התינוק יכול להיות מוצב בתנוחות שונות- הוא יכול להיות מוצמד כך, שפניו יהיו כלפי חוץ או כלפי פנים. הוא גם יכול להיות מעורסל על גוף ההורה, מה שמזכיר תנוחת הנקה או שינה בעריסה. למנשא ישנם יתרונות חשובים על פני עגלת התינוק- מעבר לכך שניתן להשתמש במנשא גם במקומות הומי אדם, המנשא גם תופס הרבה פחות נפח אחסון בהשוואה לעגלה ובזמן השימוש במנשא, ידיו של ההורה נשארות פנויות לביצוע מטלות שונות.

לחץ כאן

נוחות מרבית עם מנשא לתינוק של מילגה

יש לתת תשומת לב לפיזור משקלו של התינוק על גופו של מי שנושא אותו. הבדים של חברת מילגה, הם בדים קסומים והבחירה של הבד שממנו עשוי מנשא לתינוק, הנה מוקפדת, היות ובחברת מילגה, מודעם הטב לצרכיהם של התינוקות. נתן למצוא את המנשאים במגוון דוגמאות וגוונים, חשוב כ תנסו ותיווכחו שהם יהיו נוחים לכם ולתינוק. תוכלו למצוא באתר של חברת מילגה תמונות להמחשה של סוגי המנשאים השונים המיועדים לתינוקות, כ את מוצרי התינוק החיוניים כגון המנשאים מייצרים במילגה באהבה רבה.

לחץ כאן
המנשאים של מילגה

בין שלל המוצרים, המיועדים לאיכות החיים של התינוק וההורים, ניתן למצוא גם מנשאים רכים, איכותיים וחזקים, שההורה והתינוק יהנו מהם כאחד. קניית המנשא מלווה לעיתים בחוסר ידע גמור לגבי מה שצריך לחפש במנשא וחבל- זהו מוצר, שבהשקעה נכונה, יכול להעניק המון לתינוק ולהוריו. הצוות המקצועי של חברת מילגה ישמח להתאים לכם את המנשא הנכון מתוך שפע המוצרים הקיימים ברשת החנויות של מילגה כגון כריות הנקה בשלל צבעים, כרית תמיכה לגב ועוד. את ההתאמה של המנשא לתינוק ולהורה, אנחנו יודעים לבצע על סמך מגוון פרמטרים, שכולם יחדיו משפיעים על איכות השימוש במנשא ומשפיעים על תרומתו לתינוק ולהורים.

לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה